КНП "Центр комунікації"
Головна Новини Загальноміська толока

Загальноміська толока

13/04/2022Загальноміська толокаУ четвер, 14 квітня, о 10:00 у столиці розпочнеться загальноміська толока, приурочена до Дня довкілля. У цей день комунальники столиці здійснюватимуть прибирання території, висадження дерев та кущів. Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА.

Кияни також можуть долучитися до організованих толок в одній з визначених локацій.

«Київ – це місто, на яке зараз без перебільшення дивиться увесь світ. Під час толоки ми хочемо продемонструвати єдність не тільки у питаннях оборони країни, але і у наведенні ладу у нашому улюбленому місті», – зазначив начальник Управління екології та природних ресурсів КМДА Олександр Возний.

Організовані толоки проходитимуть у всіх десяти районах Києва на 16 локаціях. За кожною з них буде закріплена відповідальна особа, яка допоможе з деталями. Учасники будуть забезпечені необхідним інвентарем та рукавичками.
Біль детальна інформація за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_14_kvitnya_vidbudetsya_zagalnomiska_toloka_komunalniki_stolitsi_pribiratimut_teritori_visadzhuvatimut_dereva_ta_kuschi/

#Київ_не_здолати