КП "Центр публічної комунікації та інформації"
Головна VCENTRI HUB
VCENTRI HUB

Відкритий простір, створений на базі КП «Центр публічної комунікації та інформації», пристосований для людей з інвалідністю, умовно розділений на три зони. Може трансформуватися залежно від потреб відвідувачів.

VCENTRI HUB - ідеально підходіть для проведення різного роду заходів: воркшопів, тренінгів, семінарів та інших публічних заходів.

Перший міський громадський простір, орієнтований на громадські організації, які мають бажання долучитись до стратегічно важливих питань міста.

VcentriHub
VcentriHub
VcentriHub
VcentriHub
1 / 4
 100 м2Загальна площа
 80 учасниківКомфортно розміщуються
 Кімната для перемовин
 2 екрани + проектор
 Клімат-контроль
 Wi-Fi
Зонування VCENTRI HUB
VCENTRI HUB
Майданчик для обговорення нових ідей розбудови та трансформації міста. Кожен охочий може долучитись до розробки та впровадження спільної громадської, культурної та просвітницької діяльності мешканців столиці. Незабаром подібні громадські простори з’являться у кожному районі Києва
Календар заходів
Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
  
Заходи
03 грудня 2021
Час
Захід
10:00 - 12:00
Зустріч команди київського осередку УАЛ
ІГС: Українська академія лідерства
Робоча зустріч для аналізу місяця і планування діяльності на наступний (7 осіб, за можливості, хотіли б окрему маленьку кімнату у VCENTRI на Мінській)
13:00 - 15:00
Внутрішня стратегічна сесія "Український інститут"
16:00 - 18:00
Внутрішня стратегічна сесія "Український інститут"
 
Юридична консультація На базі VCENTRI HUB надаємо можливість отримати безкоштовну юридичну консультацію щодо різного роду питань, які стосуються реєстрації, функціонування та припинення діяльності ІГС. Для вашої зручності консультування проводиться у двох форматах: офлайн та онлайн.
Фінансова консультація На базі VCENTRI HUB надаємо можливість отримати безкоштовну фінансову консультацію щодо ведення фінансової звітності та заповнення бухгалтерської документації; отримання роз’яснень щодо нормативного регулювання фінансової складової діяльності ІГС; практичні поради з підготовки грантових заявок на отримання фінансування для діяльності ІГС. Для вашої зручності консультування проводиться у двох форматах: офлайн та онлайн.
Правила користування
Колеги, пропонуємо вам широкі можливості використання нашого відкритого громадського простору Vcentri HUB. Розуміючи ваші потреби, ми розробили зручні процедури реєстрації заходів, забезпечили рівний доступ, дотримуємося інклюзивної культури, облаштували функційні приміщення з необхідним технічним начинням, передбачили можливості отримання необхідних для ефективної роботи ІГС консультацій юриста та бухгалтера. Усе, що ми потребуємо - аби цей спільний простір використовувався з дотриманням простих правил користування, що переконані, стане запорукою спільного успіху та збільшення такого роду можливостей.