КНП "Центр комунікації"
Головна Новини В нашому VcentriHUB Шевченківського району, пройшов надзвичайно цікавий і важливий захід для київських поліцейських

В нашому VcentriHUB Шевченківського району, пройшов надзвичайно цікавий і важливий захід для київських поліцейських

10/06/2022В нашому VcentriHUB Шевченківського району, пройшов надзвичайно цікавий і важливий захід для київських поліцейськихВ нашому #VcentriHUB Шевченківського району, пройшов надзвичайно цікавий і важливий захід для київських поліцейських - Тренінг з ведення кризових переговорів

Тренінг провів Марк Лоусер – тренер предметів «Техніки переговорів про звільнення заручників», «Кризові переговори» і «Робота з превенції суїцидів».
Ветеран морської піхоти США, фахівець з  30-тирічним стажем сфери переговорів про звільнення заручників. Співдиректор Міжнародного інституту переговорів про звільнення заручників. Тренер з кризових переговорів/переговорів про звільнення заручників, технік вербальної деескалації напруги та з питань суїцида. Продовжує працювати у якості переговорника у складі підрозділу поліції спеціального призначення м. Огден (Ogden Metro SWAT team).

Темою і основним меседжем зустрічі стала протидія суїциду і перемовини з тими, хто бере людей у заручники.
Марк Лоусер розповів, що перш за все, комунікація з людьми в кризових ситуаціях повинна містити в собі складову реабілітації. Важливо насамперед не тільки вести переговори, але й адаптувати їх з огляду на причини, які призвели до критичної ситуації.
Участь у тренінгу взяли психологи та поліцейські ювенальної превенції, які під час тренінгу навчились веденню діалогу з людиною у кризовому стані. Оскільки, правоохоронці на службі постійно стикаються із ситуаціями домашнього насилля. 
Наприкінці авторського тренінгу для спеціалістів силових структур під назвою «Кризові переговори. Втручання при спробах скоєння суїциду» , столичні правоохоронці висловили подяку #VcentrіHUB за тісну співпрацю та можливість проводити такі зустрічі, а також громадську організацію «Простір гідності» (https://www.facebook.com/prostir.hidnosti) за можливість навчатися ненасильницькому спілкуванню у такої досвідченної людини, як Марк Лоусер.

Продовжуємо удосконалюватись, навчатись, сильнішати!