КНП "Центр комунікації"
Головна Новини У #VcentriHUB відбувся захід «Через знання до перемоги» присвячений Дню Знань!

У #VcentriHUB відбувся захід «Через знання до перемоги» присвячений Дню Знань!

09/09/2022У #VcentriHUB відбувся захід «Через знання до перемоги» присвячений Дню Знань!Цього тижня у наші Vcentri HUB: Голосіїв та Vcentri Hub: Оболонь завітали першачки зі своїми батьками, які прибули із зони бойових дій. Усі дітки отримали подарункові набори, а також мали можливість провести час разом з аніматорами, зробити аквагрим, потанцювати та смачно перекусити!

Після розважальної частини у Vcentri HUB: Голосіїв завітав Голова Голосіївської РДА - Садовий Сергій Миколайович з вітальним словом.

До організації заходу доєдналась наша Олена Сергієва, адміністраторка Vcentri Hub: Оболонь, та провела для малечі цікавий майстер-клас з виготовлення Міньона для канцелярії.

Ми вітаємо усіх першачків з початком нового етапу в житті!Бажаємо відмінного навчання та цікавих відкриттів!

Дякуємо організаторам - Київській міській організації Червоного Хреста!

Важливі новини04/10/2022Увага! В приміщеннях Vcentri Hub: Шевченківський тимчасово призупиняються правові консультації від Правобережний київський місцевий центр з надання БВПД30/09/2022Добірка грантових можливостей для інститутів громадянського суспільства на жовтень29/09/2022 У приміщеннях Vcentri HUB: Оболонь розпочались Курси для людей поважного віку27/09/2022Звітуємо про гроші, які було зібрано під час Благодійного турніру з шашок із юною чемпіонкою світу Валерією Єжовою та під час Тренінгу з домедичної допомоги від Київського Пласту у нашому Vcentri HUB: Голосіїв.21/09/2022В приміщеннях #VcentrіHUB припиняється щотижневе консультування внутрішньо переміщених осіб! 09/09/2022Проєкт "Антивигоральна програма для волонтерів" у Vcentri Hub: Оболонь06/09/2022Увага! Розіграш!06/09/2022У VcentriHUB Голосіївського району розпочалися курси для людей поважного віку!02/09/2022Правові консультації  від Правобережного київського місцевого центру з надання БВПД відтепер і у Vcentri HUB: Шевченківський!