У Vcentri HUB триває серія воркшопів із користування електронними сервісами Києва
Після першої зустрічі у Vcentri HUB: Голосіїв практичні воркшопи «Портал послуг Києва: практичне користування електронними сервісами», організовані Центром комунікації спільно з КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр», відбулися також у Vcentri HUB: Солом’янський та Vcentri HUB: Дніпровський.Під час навчань учасники отримали практичні навички роботи з Порталом послуг Києва та розібралися з цифровими інструментами, які допомагають швидко й зручно отримувати міські послуги онлайн.
Учасникам продемонстрували, як авторизуватися за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), знаходити необхідні сервіси для ОСББ, ЖБК та управителів, подавати заяви на отримання компенсацій, завантажувати й підписувати документи, користуватися калькулятором компенсації та відстежувати статус поданих звернень.
Окремий блок був присвячений міським програмам підтримки та найпоширенішим помилкам, яких варто уникати під час роботи з електронними сервісами.
Серія воркшопів продовжується. Попереду ще дві зустрічі:
Vcentri HUB: Оболонь
просп. Оболонський, 22 А
6 серпня | 10:00–12:00
Vcentri HUB: Шевченківський
вул. Володимирська, 51 Б
13 серпня | 10:00–12:00
Участь безоплатна за попередньою реєстрацією.
Деталі та реєстрація за посиланням.
Запрошуємо всіх охочих долучитися та дізнатися, як ефективно користуватися цифровими сервісами столиці!
https://t.me/VCENTRI





