КНП "Центр комунікації"
Головна Новини У Києві почався процес перейменування об’єктів топоніміки

У Києві почався процес перейменування об’єктів топоніміки

26/04/2022У Києві почався процес перейменування об’єктів топонімікиУ Києві почався процес перейменування об’єктів топоніміки (вулиці, парки, сквери, станції метро, площі тощо), повʼязаних із росією та білоруссю. 

Київська міська рада збирає пропозиції до 1 травня, детальніше за посиланням:
https://kmr.gov.ua/uk/content/pereymenuvannya
Київський метрополітен, збирає пропозицї за посиланням:
https://forms.gle/DwUSRmhqFpBgeNUe8

Команда #Vcentrі проводить інформаційну кампанію на вулицях Києва, роз'яснює алгоритми процесів: яким чином перейменування вплине на життя людей, яким чином можна ініціювати перейменування чи проголосувати. В умовах воєнного стану ми активно залучаємо жителів столиці до прийняття рішень, адже це перший показник рівня демократії в державі.

Назви вулиць та станцій метро закріплюють певні ідеї та факти у свідомості містян. 
Ми змінюємо російські назви, разом з тим, популяризуємо факти української історії, науки, культури, освіти, мистецтва. 
Наші вулиці не повинні бути названими на честь подій чи діячів країни, яка намагається знищити нашу культуру та ідентичність протягом багатьох років. 

Українізуємося разом! 

#Київ_незламний
#Київ_столиця_діалогу
#вирішуємо_разом
Важливі новини04/10/2022Увага! В приміщеннях Vcentri Hub: Шевченківський тимчасово призупиняються правові консультації від Правобережний київський місцевий центр з надання БВПД30/09/2022Добірка грантових можливостей для інститутів громадянського суспільства на жовтень29/09/2022 У приміщеннях Vcentri HUB: Оболонь розпочались Курси для людей поважного віку27/09/2022Звітуємо про гроші, які було зібрано під час Благодійного турніру з шашок із юною чемпіонкою світу Валерією Єжовою та під час Тренінгу з домедичної допомоги від Київського Пласту у нашому Vcentri HUB: Голосіїв.21/09/2022В приміщеннях #VcentrіHUB припиняється щотижневе консультування внутрішньо переміщених осіб! 09/09/2022Проєкт "Антивигоральна програма для волонтерів" у Vcentri Hub: Оболонь09/09/2022У #VcentriHUB відбувся захід «Через знання до перемоги» присвячений Дню Знань!06/09/2022Увага! Розіграш!06/09/2022У VcentriHUB Голосіївського району розпочалися курси для людей поважного віку!