Центр комунікації підписав меморандум про співпрацю з комунальним закладом —культурно-інноваційною платформою «ТепЛиця»
Ще один крок до розвитку партнерств, які допомагають створювати більше можливостей для навчання, діалогу та активної участі громадян у житті своїх громад.«ТепЛиця» — це простір у Броварах, який об’єднує людей навколо освіти, культури, інновацій та суспільно важливих ініціатив. Тепер наші команди спільно працюватимуть над реалізацією проєктів, що сприятимуть розвитку відкритого суспільства та активної громадянської позиції.
У межах меморандуму плануємо проводити інформаційно-просвітницькі заходи, лекції, дискусії, дебати, громадські консультації та інші освітні ініціативи. Також співпраця передбачає створення спільних проєктів, спрямованих на підготовку фахівців, розвиток громад і посилення взаємодії з громадськістю між столицею та містом Бровари.
Ми переконані, що найкращі рішення народжуються у співпраці. Саме тому об’єднання досвіду, ідей та можливостей стане основою для нових корисних ініціатив, які будуть відкритими для жителів Києва та Київщини.
Дякуємо команді «ТепЛиці» за довіру та готовність працювати разом. Попереду — багато спільних проєктів, нових ідей і можливостей для розвитку!
https://t.me/VCENTRI


