КНП "Центр комунікації"
Головна Новини Міжнародне партнерство у Vcentri HUB

Міжнародне партнерство у Vcentri HUB

27/09/2021Міжнародне партнерство у Vcentri HUBДрузі, для впровадження найкращих практик роботи наших хабів, ми ретельно досліджували міжнародний досвід та напрацьовували інструменти, які б найкраще підійшли для реалізації тут в Києві.
Так, ми з впевненістю можемо сказати, що нам вдалося організувати щось своє та унікальне. Не просто приміщення, а якісну роботу з громадським середовищем нашого міста.
Тепер з нашими практиками знайомимо і міжнародних партнерів.
Зокрема ми презентували концепцію Vcentri HUB представникам міста-побратима Лейпцига. Зібралась крута компанія з представників Департаменту суспільних комунікацій КМДА, Центру публічної комунікації та інформації, Департаменту містобудування та архітектури КМДА, Оболонської районної в м.Києві державної адміністрації, Дарницької районної в м.Києві державної адміністрації та GIZ.

Нам вдалося зробити не просто презентацію, а й обговорити можливі варіанти співпраці, обмінятись досвідом розбудови комунікації між громадою та владою, а також спільно проаналізувати проблеми в в наявних комунікаціях та шляхи їх вирішення.

Попереду, як завжди, багато роботи.Все заради розвитку нашого міста!