КНП "Центр комунікації"
Головна Новини Майбутнє - це завжди відповідальність!

Майбутнє - це завжди відповідальність!

29/07/2021Майбутнє - це завжди відповідальність!Майбутнє - це завжди відповідальність. І для того, щоб її нести, окрім всього, потрібно володіти необхідними знаннями.

Ми переконані, що майбутнє - за сильним громадянським суспільством, яке у взаємодії з владою, стане запорукою подальшого ефективного розвитку нашого міста.

Для підсилення громадянського суспільства в майбутньому, працюємо вже зараз. Зокрема з нашою молоддю. Спеціально для учнів 8-11 класів ми розробили настільну гру «Don`t stop! BE KYIV!»

Вона інтерактивним способом залучає молодь до процесів управління своїм містом та вчить її використовувати дієві інструменти громадської участі. Зокрема на прикладі вирішення ситуацій максимально наближених до реальних.

Сьогодні разом з Департаментом суспільних комунікацій в нашому Оболонському хабі ми передали ігрові комплекти Оболонській районній в місті Києві державнй вдміністрації для шкіл Оболонського району.

Готуємо передачу наступних комплектів і для інших районів Києва. А педагоги, які викладають предмет громадянської освіти скоро пройдуть спеціальний інструктаж щодо використання гри!