КНП "Центр комунікації"
Головна Новини Команда Vcentri комунікації поповнюється потужними організаціями

Команда Vcentri комунікації поповнюється потужними організаціями

25/06/2021Команда Vcentri комунікації поповнюється потужними організаціямиДрузі!

Нам приємно, що команда Vcentri комунікації поповнюється потужними організаціями. Сьогодні ми підписали тристоронній меморандум з Департаментом суспільних комунікацій та Правобережним київським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Це організація, яка надає безоплатну правову допомогу, яка гарантується державою. Ця допомога повністю надається за рахунок коштів Державного бюджету.

Безоплатна вторинна правова допомога (БВПД) включає такі види правових послуг:
  • правовий захист; 
  • представництво інтересів осіб в судах, державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; 
  • складення документів процесуального характеру.
Місія організацію полягає в захисті прав людини через забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

В рамках нашої співпраці ми зараз формуємо "План дій щодо поліпшення співпраці", де розробляємо спільні проєкти та складаємо орієнтовні графіки. Серед перших напрацювань: 
  • Проведення прийому громадян в приміщенні нашого Шевченківського та Оболонського VcentriHub 
  • Просвітницькі заходи, зокрема для молоді, молодих сімей, людей поважного віку, та учасників АТО/ОСС 
  • Правова допомога та консультації для працівників освіти, медицини та та всіх тих, кому необхідні консультації з приводу їх професійної діяльності 
  • Розробка спільної правопросвітницької поліграфії 
Ми радо допоможемо кожному, хто цього потребує. Адже ми всі розвиваємо Київ разом!
Важливі новини09/08/2022Третій у Києві «Vcentri Hub» відкрили у Голосіївському районі30/07/2022Департамент суспільних комунікацій КМДА та Центр комунікації підготували відповіді для внутрішньо переміщених осіб в одній брошурі.28/07/2022Україна вперше відзначає День Державності!28/07/2022Презентація анімаційного фільму "Історія України за 15 хвилин"22/07/2022Комплексна консультація внутрішньо переміщених осіб15/07/2022Відтепер, дізнаватися інформацію про заходи у VcentrіHUB Шевченківського району стало набагато легше! 29/06/2022Кожної п'ятниці з 10:00 до 16:00 у нашому VcentriHUB Шевченківського району відбуваються комплексні консультації для внутрішньо переміщених осіб.29/06/2022Стартувало опитування громадського сектору щодо взаємодії з владою під час війни 29/06/2022У VcentriHUB Оболонського району відбулися шкільні дебати для лідерів учнівського самоврядування міста Києва