КНП "Центр комунікації"
Головна Новини Громадські ради у VcentriHub!

Громадські ради у VcentriHub!

27/07/2021Громадські ради у VcentriHub!Розвиток нашого міста напряму залежить від якості взаємодії між владою та громадськістю.

Саме тому, сьогодні ми говоримо про Громадські ради. Адже саме вони є тим консультативно-дорадчим органом, який сприяє прямій участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

Громадські ради утворені при кожній районній державній адміністрації міста Києва та відіграють важливу роль у формуванні політики цілого міста та свого району зокрема.

До їх обов’язків входить:
  • Підготовка та подання пропозицій до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю.
  • Підготовка та подання пропозицій щодо організацій консультацій з громадськістю, зокрема щодо залучення представників зацікавлених сторін.
  • Підготовка та подання обов’язкових до розгляду пропозицій, висновків, аналітичних матеріалів щодо вирішення питань у відповідній сфері та підготовка проєктів нормативно-правових актів.
  • Проведення громадського моніторингу щодо врахування пропозицій та зауважень громадськості, забезпечення прозорості та відкритості діяльності органів влади, а також дотримання ними нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції.
  • Інформування громадськості про свою діяльність, ухвалені рішення та стан їх виконання.
  • Збір, узагальнення та подання пропозицій громадськості щодо вирішення питань, які мають важливе суспільне значення.
  • Підготовка та оприлюднення щорічного звіту про свою діяльність.
Як бачимо, роботи у Громадських рад Києва дуже багато. Водночас ми переконані, що працювати стає простіше, якщо для цього є зручні умови. Наприклад такі, як у наших VcentriHub!

Ми вже активно працюємо з Громадськими радами Шевченківського та Оболонського районів. У наших хабах вони мають навіть свої спеціальні кімнати! А ще, ми активно працюємо над відкриттям хабів у кожному районі міста Києва.

Розвиваємо Київ разом!