КНП "Центр комунікації"
Головна Новини Добірка грантових можливостей для інститутів громадянського суспільства на вересень

Добірка грантових можливостей для інститутів громадянського суспільства на вересень

30/08/2022Добірка грантових можливостей для інститутів громадянського суспільства на вересеньВстигніть подати заявку на участь у конкурсі грантів від фонду Східна Європа в межах програма “Шелтер”. Ключовий фокус програми – допомога громадам, які постраждали від воєнних дій, забезпечення гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб, психологічна стабілізація та сприяння їхній ефективній суспільній адаптації та інтеграції у громади, що приймають.
Дедлайн: до 1 вересня 2022 року
Деталі тут: https://cutt.ly/mX822cc
 
Prague Civil Society Centre оголошує відкритий конкурс на отримання грантів для українських громадських організацій та ініціатив, щоб підтримати їх у розбудові партнерства з іншими європейськими партнерами.
Дедлайн: до 16 вересня 2022 року
Деталі тут: https://cutt.ly/pZ6X7Ng
 
Постійно діючі програми:
 
Міжнародна організація Pact за фінансової підтримки USAID проводить конкурс секторально-цільових грантів, які є частиною програми «Долучайся!».
Деталі тут: https://cutt.ly/gOcF0FF
 
Швейцарська агенція розвитку та співробітництва надає підтримку проєктам в області здоров’я, місцевого самоврядування та децентралізації, соціальних послуг та в інших сферах.
Деталі тут: https://cutt.ly/7OcGQyZ 
 
Crown Agents in Ukraine при підтримці Міністерства закордонних справ та міжнародного розвитку Великої Британії проводят відкритий і безперервний конкурс на невеликі/короткострокові  гранти, які задовольняють критичні потреби в підтримці, необхідної для безперервного  функціонування ІГС та продовження діяльності в умовах кризи.
Деталі тут: https://cutt.ly/uXemrSl
 
Фонд «Ізоляція» за фінансової підтримки Європейського Союзу  надає допомогу для задоволення нагальних потреб населення, пов'язаних з війною, крім тих, які покриваються гуманітарною допомогою.
Деталі тут: https://cutt.ly/NXU8Obq
 
EU4CSOs Emergency Actions проводить конкурс суб-грантів для підтримки ІГС, які працюють з цивільним населенням, яке опинилось у кризі через повномасштабне вторгнення росії в Україну.
Деталі тут: https://cutt.ly/zK2Vihb
 
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує конкурс грантів «Консолідуємося заради перемоги України».
Деталі тут: https://cutt.ly/vK2VGbx
 
ІСАР Єднання: надає кошти на реалізацію проєктів у рамках грантової програми «Люди для людей: світ рятує українські громади».
Деталі тут: https://cutt.ly/KK2NzEu
У межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства» приймає заявки на участь у грантовому конкурсі з метою покращення умов діяльності та зміцнення інституційної спроможності організацій громадянського суспільства в Україні.
Деталі тут: https://cutt.ly/bZj62NO
 
Усі програми активні та чекають на ваші заявки!
Важливі новини04/10/2022Увага! В приміщеннях Vcentri Hub: Шевченківський тимчасово призупиняються правові консультації від Правобережний київський місцевий центр з надання БВПД30/09/2022Добірка грантових можливостей для інститутів громадянського суспільства на жовтень29/09/2022 У приміщеннях Vcentri HUB: Оболонь розпочались Курси для людей поважного віку27/09/2022Звітуємо про гроші, які було зібрано під час Благодійного турніру з шашок із юною чемпіонкою світу Валерією Єжовою та під час Тренінгу з домедичної допомоги від Київського Пласту у нашому Vcentri HUB: Голосіїв.21/09/2022В приміщеннях #VcentrіHUB припиняється щотижневе консультування внутрішньо переміщених осіб! 09/09/2022Проєкт "Антивигоральна програма для волонтерів" у Vcentri Hub: Оболонь09/09/2022У #VcentriHUB відбувся захід «Через знання до перемоги» присвячений Дню Знань!06/09/2022Увага! Розіграш!06/09/2022У VcentriHUB Голосіївського району розпочалися курси для людей поважного віку!