Зміни починаються з кожного!
20/06/2025
Вчора біля школи №285 відбулась відкрита розмова з мешканцями мікрорайону, розташованого між вулицями Полярна, Сім’ї Крушельницьких, Добриниська та Автозаводська.На зустрічі команда Департаменту суспільних комунікацій КМДА та Центру комунікацій розповіла про проєкт «Менеджмент житлових районів», що ґрунтується на досвіді Німеччини – зокрема, на моделі квартального менеджменту, яку ми детально вивчали разом з партнерами з Берліна та Лейпцига. Головна мета – покращити якість життя у мікрорайоні, зробити його комфортнішим і сучаснішим.
Пояснили, чому саме 13-й мікрорайон обрали для пілотного проєкту: за даними масштабного дослідження розвитку районів Києва (аналіз 56 показників у 10 сферах, опитування понад 2500 мешканців), він показав один з найнижчих рівнів інфраструктурного розвитку, тож потребує особливої уваги.
Ми показали присутнім мапи з дослідженнями, зібрали пропозиції, слухали проблеми та активно дискутували. Кожен мав змогу висловитися й запропонувати своє бачення. На основі зібраних думок буде сформовано конкретний план дій, а це означає, що попереду нас чекає активна і спільна робота!
Ваш голос – наш орієнтир! Дякуємо за плідний діалог і продовжуємо рухатись до змін!
https://t.me/VCENTRI







Важливі новини25/11/2025Хочеш знати, як діяти в ті самі перші хвилини, що рятують життя?29/09/2025Грантрайтинг для ветеранських організацій: дводенний курс у Vcentri HUB: Оболонь26/09/2025Vcentri HUB: Дніпровський оновив дитячу кімнату: нові іграшки від міжнародних благодійників вже заполонили полиці19/09/2025Vcentri HUB: від ідеї до реалізації!16/09/2025Україна — медіасерце World Cleanup Day 2025!16/09/2025Спільне бачення майбутнього: розробка стратегії мережі Vcentri HUB на 2026–2030 роки11/09/2025Vcentri HUB — Pet-Friendly 09/09/2025Новий формат на нашому YouTube-каналі!08/09/2025Київ у нових історіях та маршрутах

