Кар’єра на держслужбі: майже 30 киянок вступили в Академію жіночого лідерства
24/09/2021У столиці розпочали навчання киянки, які прагнуть будувати кар’єру на державній службі. «Київську Академію жіночого лідерства» започаткували, щоб дати шанс жінкам розвиватись як управлінці. Учасницями академії є працівниці КМДА та її структурних підрозділів.Перша сесія академії проходила у пілотному форматі. Але випускниці схвально відгукувались про навчання. Тому у місті вирішили набрати нові групи. Проєкт «Академія жіночого лідерства» реалізовується за ініціативи заступниці голови КМДА Марини Хонди.
«Дуже приємно, що наша Академія має попит серед жінок-управлінок, які працюють у структурі КМДА. Адже коли ми запускали проєкт, то отримали майже 300 заявок на участь. Перша сесія, яку можна назвати пілотною, отримала дуже багато схвальних відгуків, тому ми вирішили продовжувати цей проєкт та робити його вже на постійній основі. І я дуже вдячна „Фонду Олени Пінчук“ за підтримку в реалізації проєкту», — зазначила Марина Хонда.
Для участі у другій сесії відібрали 26 учасниць. Вони прослухають шестиденний курс лекцій про лідерство в державному управлінні, формування управлінських навичок, комунікацію та психологію керівників. Також планують зустрічі із жінками, які вже реалізували себе у професії.
«Це дуже потужний проєкт, який допомагає жінкам отримати потрібні знання для побудови успішної кар’єри. Адже в цій сфері 80% працівників — жінки. Але ключові керівні посади займають чоловіки. Я сподіваюся, що знання, набуті тут, допоможуть учасницям не тільки в кар’єрному, а й особистісному зростанні», — зазначила Марина Хонда.
Вона також звернула увагу на те, що такі проєкти не дають одномоментного результату, але націлені на зміни у майбутньому.
Також заступниця голови КМДА вважає, що сучасні жінки мають шанси успішно реалізувати свій потенціал в управлінні, але для початку потрібно самостійно визначитись, чи потрібно їм це. Адже часто жінки хвилюються, чи вистачить їм часу на сім’ю. І лише тоді, коли на внутрішньому рівні кожна жінка визначить для себе пріоритети, почнуть відбуватись зміни в управлінні та у владі.
«Але водночас маємо перебудовувати систему таким чином, щоб бажання жінки бути на управлінській посаді, брати участь у виборах сприймалось нормально як суспільство в цілому, так і самою жінкою», — підкреслила Марина Хонда.
На початку вересня відбувся Другий київський форум рівних прав та можливостей, під час якого розмовляли про те, що стримує жінок йти в політику та управління.
За матеріалами сайту "Вечірній Київ"
Важливі новини21/11/2024Панельна дискусія на Media Vision Career у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка: старт кар’єри у 2024 році20/11/2024 Інформаційні сесії конкурсу «Партнерство для розвитку громади»04/11/2024 Дивовижна подорож до Країни див16/10/2024 Київ очищується від радянського спадку: нове ім’я на мапі міста16/10/2024Лекція про підтримку ветеранів у Vcentri Hub: Дніпровський15/10/2024Разом рятуємо життя: підсумки Дня донора11/10/2024 Ментальне здоров'я під час війни: виклики та шляхи подолання10/10/2024Ментальне здоров'я — це важливо!09/10/2024Шевченківський район: нова назва вулиці на честь захисника Києва