КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС ГО "Асоціація гайдів України"

ГО "Асоціація гайдів України"

Асоціація Гайдів України є всеукраїнською дитячою громадською організацією, мету якої становить сприяння розвитку та формуванню соціально-зрілої жіночої особистості в її власних інтересах та в інтересах держави. АГУ було зареєстровано в Україні у 1996 році, а у 1999 році АГУ стала асоціативним членом Всесвітньої асоціації дівчат-гайдів та дівчат-скаутів (WAGGGS), з 2020 повноправним.
www.girlguiding.org.ua
Основна інформація
Код ЄДРПОУ21653261Юридична адресаКиїв, вулиця Кудрявський Узвіз, будинок 2, квартира 8Органи управління організаціїПрезиденткаКерівник організаціїМакодзеба МаріяКількість членів організації101-200Категорія організаціїОсвіта, громадянське суспільствоЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(097)147-44-53
Фактична адресавул. Космонавта Волкова 12, кв.30
Реалізовані ініціативи
Гайдівські пікнікиЗаняття з дівчатами з екології і саморозвитку, жіночого лідерства
Передача Вифлеємський вогонь мируВифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлеємі, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень. Скаути Австрії його привозять в Європу і далі передають скаутам.
Табір в КарпатахЗа допомогою проєкту Українського жіночого фонду ми провели табір в Карпатах для дітей ВПО, м.Києва, Київською та Чернігівської областей.