КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС Громадська організація “Київська міська організація Всеукраїнського об’єднання українок “Яворина”

Громадська організація “Київська міська організація Всеукраїнського об’єднання українок “Яворина”

ГО «КМО ВОУ «Яворина» створена з 2016 року для об’єднання жінок, членів багатодітних сімей, киян, яким надаються соціальні послуги, внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій, та має досвід у виконання волонтерських і гуманітарних проектів. З 2017 року має досвід здійснення проєктів за підтримки донорів.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ40542574Юридична адреса03022, м. КИЇВ, вул. ВАСИЛЬКІВСЬКА, 27, КОРПУС 2, ОФІС 1Органи управління організаціїГолова організаціїКерівник організаціїУШІЙ Лідія ІванівнаКількість членів організаціївід 200Категорія організаціїСоціальний захист, інклюзіяЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(093)725-17-27
Фактична адреса04053, м. Київ, вул. Олександра Кониського, 71, офіс "Яворина"
Реалізовані проєкти за бюджетні кошти
Родинне коло «Яворини» 2018-2021 рр.Об'єднання жінок задля покращення психологічного клімату громадянського суспільства, яке в умовах конфлікту та нових епідеміологічних обставин стикається з новими викликами, через проведення різних заходів (задоволення і захист прав та інтересів своїх членів; підтримка ініціатив з метою підвищення ролі й статусу жінок у всіх сферах життєдіяльності суспільства; підтримка українського війська на фронті, забезпечення надійного тилу; опіка над пораненими, родинами загиблих та поранених героїв війни, опіка над сиротами, вдовами, самотніми батьками учасників війни; соціальна адаптація учасників АТО та їх сімей. Залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста, а також вирішувати потреби жінок та їх родин під час конфлікту та епідеміологічних обставин.