КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС ГО "Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб"

ГО "Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб"

ГО “Клуб рибалок України” є зареєстрованою згідно українського законодавства громадською організацію, яка працює на теренах України з 18.06.2018 року.
Зановниками організації є Усцов Роман Андрійович тел та Бойко Ярослав Борисович тал. +380997708463
Правління ГО “Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб” складається з 5 осіб. Це: Будьонний Валентин Анатолыйович, Борисова Юлія Василівна, Дзержинський Ігор Віталійович, Кононова Надія Володимирівна, Бойко Ярослав Борисович .
Ревізійна комісія ГО “Клуб рибалок України-Юей Фішинг Клуб” складається з 3 осіб: Лупаненко Олег Борисович, Копелевич Андрій Анатолійович, Васенюк Софія Юрієвна. Наша місія: Виховання нового Еко відповідального та соціально стійкого покоління молоді. Ми пропагандуємо та популяризуємо соціальну єдність, побудову діалогу та побудову миру. Основні напрямки діяльності організації.
- Захист прав осіб ВПО, родин ВПО з дітьми
- Реабілітація ветранів АТО/ООС, Війни в Україні
- Охорона водних ресурсів та довкілля.
- Розробка, підтримка та впровадження молодіжних/волонтерських ініціатив
- розвиток відповідального батьківства
Цільові аудиторії організації: ВПО, родини ВПО з дітьми, молодь ВПО, особи, що постраждали від військового конфлікту, люди з інвалідністю, ветерани АТО, діти з малозабезпечених сімей, молодь.
До лютого 2022 року ГО “Клуб рибалок України” займалися розбудовою співробітництва і співдружності між молодіжними лідерами міст Донецької області, формуванням молодіжни рад у громадах Донецької області. Дана діяльність проводилася як поза межами проектів, так і в рамках проектів за підтримки міжнародних донорів.
ГО «Клуб рибалок України» з першого дня військових дій активно включилася до допомоги мешканцям та мешканкам Донецької області разом з Донецькою обласною державною адміністрацією заснувавши проект Всеукраїнського руху допомоги спротиву “ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ-УКРАЇНА” https://www.facebook.com/vsebydeUkraine) Ми включились в організацію евакуації жінок та дітей в західні області країни, надавали інформаційну підтримку (телефонні консультації щодо евакуації, психологічні онлайн консультації, розповсюдження інформації в громади області) та, завдяки широким партнерським зв'язкам, зібрали інформацію з приймаючих громад про центри для допомоги ВПО в Закарпатській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Тернопільській, Вінницькій та Кіровоградській областях та волонтерські групи в цих областях і надавали її тим, хто їде потягами з Краматорську. На поточному етапі процес евакуації налагоджено. Волонтери продовжують інформувати населення про евакуаційні потяги та центри прийняття ВПО в містах, в які слідують потяги та пролягають евакуаційні автобусні маршрути.
Ми також займались координацією та організаціґю гуманітарної допомоги в Донецькій області через 2 «Допомога Хаби» у місті Краматорськ, склади 1 у м. Краматорськ та 1 у м. Слов’янськ, організували розподілення гум допомоги на громади Донецької та Луганської області (Краматорська, Покровськ, Лиман, Святогірськ, Курахово, Угледар, Бахмут, Слав’янськ, Дружківка, Констянтинівка, Селідово, Соледар, Лисичанськ, Рубіжне, Сіверодонецьк)
На сьогодні в проекті ВБД-України засновником та керівником якого є ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» задіяно та постійно працюють на території Донецької області 183 волонтери, на території Луганської області 21 волонтер, на території інших областей України задіяних у проекті включаючи координаторів на місцях близько 540 волонтерів, з них орієнтовно 35% чоловіки, 65% жінки.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ42261174Юридична адреса84300, Бульвар Машинобудівників, буд. 28, м. Краматорськ, Донецька обл., УкраїнаОргани управління організаціїКерівник організаціїКерівник організаціїБойко Ярослав БорисовичКількість членів організаціїдо 50Категорія організаціїОсвіта, громадянське суспільствоЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(099)770-84-63
Фактична адресаКийвська обл., м. Київ, вул. Велика Васельківська, буд. 100