КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС Громадська організація ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ РУХ ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН

Громадська організація ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ РУХ ЛЕЦ ДУ ІТ ЮКРЕЙН

Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 60 мільйонів активістів у 191 країнах, які щорічно в третю суботу вересня долучаються до Всесвітнього дня прибирання у своїй країні.

Наша мета розвивати екологічну культуру, навички правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля. Наша ціль – чистий світ, свідоме споживання ресурсів планети на шляху до «Zero Waste».

Наші організаційні цінності — це співпраця, позитивні зміни та люди.

Міжнародний рух «Let’s Do It World» є акредитованим партнером Програми ООН з навколишнього природного середовища.

Організація з 2014 року діє у 24 областях України. Щорічно ми реалізуємо всеукраїнські та локальні проєкти. Завдяки активістам, органам місцевого самоврядування, бізнесу та медіа проєктна діяльність організації вже об’єднала понад 3 млн учасників у всеукраїнських та локальних проєктах: «Всесвітній день прибирання World Cleanup Day», «Let’s do it Ukraine SOS», «Let’s do it Ukraine House», «Let’s do it Ukraine Hub», «Зробимо Україну чистою разом!», «Чисті пляжі разом!», «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку», Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоFest», Національна мапа пунктів прийому вторсировини recyclingpoints.org, Цифрове прибирання, Всеукраїнська лідерська академія Let’s do it Ukraine, Всеукраїнська медіа академія Let’s do it Ukraine та інших проєктах.

Завдяки глобальній співпраці ми розвиваємо корпоративну соціальну відповідальність, колективне усвідомлення, впливовий міжгалузевий сектор і багатонаціональне співробітництво. Разом ми можемо досягти здійснення необхідних позитивних змін в суспільстві та стало розвивати наші громади.

З 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення російської федерації, наша організація переорієнтувалася на гуманітрану роботу.
Let’s do it Ukraine SOS – це соціальний проєкт, створений Всеукраїнським молодіжним рухом Let’s do it Ukraine за підтримки Міжнародного руху Let’s Do It World, який працює за двома форматами допомоги для підтримки життєдіяльності мирного населення посильно забезпечуючи: їжею, засобами гігієни, базовою медициною, кормом для хатніх тварин.

І формат Let’s do it Ukraine SOS – гуманітарна допомога з-за кордону. Організація займається супроводом: логістика гуманітарного вантажу з інших країн, документація та перевезення через кордон, розвантаження, подальше доставлення до координаторів областей, міст та населених пунктів.

ІІ формат Let’s do it Ukraine SOS – забезпечення громадян ресурсами першої необхідності. Цей формат допомагає розвивати мережу підтримки громадян, навіть якщо зеленого коридору для гуманітарної допомоги ще не зроблено, але локальні продовольчі склади, магазини і аптеки працюють. Волонтери закуповують: продукти, медикаменти, засоби гігієни та згідно запитів роздають допомогу громадянам, волонтерам.

Також гуманітарні хаби нашого проекту стали основою для роботи "СпівДія" хабів в м. Києві та м. Полтава.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ39605269Юридична адресаУкраїна, 04201, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА, будинок 5, квартира 153Органи управління організаціїКерівник організаціїКерівник організаціїМархель Юлія АнатоліївнаКількість членів організаціїдо 50Категорія організаціїЕкологіяЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(095)313-68-73
Фактична адресаУкраїна, 01001, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЕСПЛАНАДНА, будинок 17
Веб сторінкаhttps://letsdoitukraine.org/