КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС ВГО "Спілка християнських письменників України"

ВГО "Спілка християнських письменників України"

Спілка християнських письменників України (СХПУ) — всеукраїнська громадська організація, що об'єднує авторів, видавців, редакторів християнських творів з
метою підняття рівня суспільної моралі та утвердження християнських цінностей в житті нашої країні.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ37480948Юридична адреса вул. Стельмаха 7/2, кв.7Органи управління організаціїКерівник організаціїКерівник організаціїШаповалов Костянтин АндрійовичКількість членів організації101-200Категорія організаціїКультура, туризмЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(067)107-26-74
Фактична адресавул. Регенераторна 4, корпус 2, оф. 273
Веб сторінкаhttps://shpu.com.ua/
Реалізовані ініціативи
Літературні фестивалі прози та поезіїСпілка християнських письменників України щорічно організує та проводить ряд Всеукраїнських літературних фестивалів та конкурсів.
Проект «Світле кіно мандрує містом»Кінофестиваль «Світло» поклав початок проекту «Світле кіно мандрує містом». В період з червня по грудень 2021 року в рамках зазначеного проекту надихаючі роботи режисерів-переможців та призерів Міжнародного кінофестивалю «Світло» з зацікавленістю переглянули численні глядачі різного віку в стінах закладів культури Дніпровського та Голосіївського районів м. Києва. ВГО «Спілка християнських письменників України» стала одним із переможців «ТОП-100» за проект «Світле кіно мандрує містом», за що отримала відзнаку Київської мерії.
Безкоштовні просвітницькі виставки та благодійні аукціони живопису28 березня 2019 року стартував новий всеукраїнський проект – виставка художніх робіт «Кримська сюїта», відомих київських художників, членів Міжнародної професійної спілки художників Костянтина та Світлани Шаповалових, яка налічує більше 80 робіт з видами гірського, морського Криму. Виставка має естетичне, просвітницьке та патріотичне значення, своїми творами митці нагадують про півострів та стверджують, що він належить Україні.
Благодійний аукціон живописуУ травні – червні 2021 року в Національному музеї літератури України було проведено благодійний аукціон живопису «Київський арт-вернісаж». Кошти отримані від проведення аукціону, були спрямовані на підтримку дітей-сиріт та вдів загиблих учасників АТО.
Кінофестиваль «Світло»Кінофестиваль «Світло» - це платформа для популяризації українського кінопродукту, а також - розповсюдження добрих, надихаючих та просвітницьких фільмів як в Україні, так і за кордоном.