КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС Громадська Організація Родини Небесної Сотні

Громадська Організація Родини Небесної Сотні

Громадська організація “Родини Небесної Сотні” була заснована в 2017 році, родинами Героїв Небесної Сотні. За час існування організації було створено та проведено безліч проєктів, громадських заходів, патріотичного виховання молоді, майстер класів за участі дітей Героїв та їх родин, вшанування пам’яті полеглих Захисників України, розробка та втілення в життя постанов на рівні міста Києва.

Діяльність ГО
– Підтримка родин Героїв Небесної Сотні/АТО/ООС
– Підтримка учасників/поранених Революції Гідності/АТО/ООС
– Вшанування пам’яті Захисників України
– Розробка проєктів/рішень соц.захисту родин Героїв Небесної Сотні, поранених/учасників Революції Гідності, та подання їх до КМДА
– Патріотичне виховання молоді
Основна інформація
Код ЄДРПОУ41814936Юридична адресаКиїв, вул.Метрологічна 9В, оф.65Органи управління організаціїКерівник організаціїКерівник організаціїЦепун Юлія МиколаївнаКількість членів організаціїдо 50Категорія організаціїІнфраструктура, транспортЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(067)443-99-99
Фактична адресаКиїв, вул.Метрологічна 9В, оф.65
Реалізовані ініціативи
Риболовецький турнір "Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні""Кубок пам'яті Героїв Небесної Сотні" – це урочистий риболовний спортивний захід присвячений вшануванню світлої пам’яті Героїв Революції Гідності, серед яких було багато поціновувачів сімейного рибальського відпочинку на природі. Захід об’єднує близьких та родичів Героїв Небесної Сотні з якими вони подорожували риболовною Україною маючи спогади з дитинства. Подія залучає до участі команди постраждалих під час Революції Гідності , Медиків Майдану, участників ООС, та інших не байдужих до події рибалок.
Щорічний майстер-клас по виготовленню янголят для ГероївПочинаючи з 2017 року перед початком різдвяних свят Громадська Організація "Родини Небесної Сотні" проводить майстер-клас по виготовленню янголят, які потім прикрашають новорічно-різдвяні ялинки, які встановлюються на Алеї Героїв Небесної Сотні (біля тимчасового Меморіалу Героям Небесної Сотні) та Стіни Пам'яті ( Михайлівський Собор) До майстер - класу залучаються школярі київських шкіл, родини Героїв, учасники Революції Гідності/ООС
Ялинка для ГероївВстановлення та прикрашання янголятами ( які були виготовленні власноруч родинами Героїв, школярами, родинами військовослужбовців) патріотичною символікою новорічно-різдвяних ялинок на Алеї Героїв Небесної Сотні ( тимчасовий Меморіал Героям Небесної Сотні ) та біля Стіни пам'яті ( Михайлівський Собор )
Плече побратима“ПЛЕЧЕ ПОБРАТИМА” – спортивні психологічно-реабілітаційні збори для військових та ветеранів російсько – Української війни, людей з інвалідністю, постраждалих учасників “Революції Гідності”, членів родин Героїв “Небесної Сотні”.
Соціально-психологічна реабілітація - КаністерапіяСоціально-психологічна реабілітація людини - це комплекса система заходів спрямована на відновлення, розвиток та утвердження соціального статусу особистості, її психологічних функцій, якостей, властивостей; захист психічного здоров‘я та соціального благополуччя; соціальне залучення до повноцінної життєдіяльності та дієздатності, включення в соціальні відносини на основі усунення обмежень життєдіяльності та створення доступного середовища. Серед усієї багатоманітності форм та методів особливу увагу заслуговує природотерапія. Одним із видів природотерапії є анималотерапія. Анімалотерапія - це лікування та відновлення здоров‘я людини шляхом спілкування з тваринами. Серед різновидів анималотерапії великою популярністю користується каністерапія - це вид лікування і реабілітації за допомогою спеціально вибраних і навчених собак. Загалом метод каністерапії застосовується у роботі з людьми похилого віку, людьми з інвалідністю, дітьми з особливими освітніми потребами, людьми з соматичними та психосоматичними захворюваннями. Каністерапія дає можливість людям з особливими потребами отримати психофізіологічну допомогу, яка полягає в тому, що взаємодія з тваринами нормалізує роботу нервової системи, знімає артеріальний тиск, знижує рівень фізіологічного і психологічного стресу, конфліктність, відчуття неповноцінності, ворожість, тривожність, сприяє гармонізації міжоблстісних відносин. Метод каністерапії має комплексний характер, адже застосування методу це і лікування, і реабілітація, і психотерапія з залученням собак. Наші собаки: ньюфауленд Еля та вельш-коргі Фоксі. Дресирувальники: Ірина Федосенко та Дарина Федосенко.