КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС Громадська організація "Солом'янська районна організація Товариства Червоного Хреста України в місті Києві"

Громадська організація "Солом'янська районна організація Товариства Червоного Хреста України в місті Києві"

Солом'янська РОТЧХУ є локальним осередком і складовою червонохресного руху. Її діяльність спрямована на попередження і полегшення людських страждань у відповідності до принципів Міжнародного червонохресного руху.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ25405933Юридична адреса03087, м. Київ, вул. Волинська, 2Органи управління організаціїГолова організаціїКерівник організаціїГородній Віктор ОлексійовичКількість членів організаціїдо 50Категорія організаціїСоціальний захист, інклюзіяЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(095)300-11-62
Фактична адреса03087, м. Київ, вул. Волинська, 2
Веб сторінкаhttps://t.me/CroceRossaSolomiana
Реалізовані ініціативи
Видача натуральної допомоги ВПОВидача натуральної допомоги ВПО, зареєстрованим в Солом'янському районі. Проводиться регулярно (відповідно до можливостей)
Особлива Підтримка"Особлива підтримка-разом ми все зможемо". Учасники даного заходу отримали можливість відволіктись від негараздів, зануритись у світ творчості, оволодіти різними мистецькими методиками та техніками.
День МируСвято для дітей-впо з малозабезпечених сімей у колаборації з Солом'янською РДА. Діти отримали подарунки для навчання, а також - можливість спробувати себе у творчих майстер-класах