КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС Громадська організація "Новий соціальний вектор"

Громадська організація "Новий соціальний вектор"

ГО «Новий соціальний вектор» створена у 2015 році як громадська організація, що добровільно об’єднує фізичних осіб для привернення уваги до соціальних проблем, всебічного сприяння їх вирішенню, сприяння розвитку соціального капіталу та соціального партнерства, розвитку жіночого потенціалу та досягнення гендерної рівності, а також реалізації інших інтересів з використанням сучасних інформаційних та комунікаційних технологій.
Основними напрямками діяльності Організації є:
розвиток соціального партнерства та соціального франчайзингу;
сприяння досягненню гендерної рівності та прав жінок в усіх сферах;
посилення участі жінок у прийнятті рішень на всіх рівнях, розширення їх повноважень, підтримка жінок як лідерів та агентів змін у громаді;
запобігання та протидія гендерно зумовленому насильству, дискримінації за ознакою статі та/чи віку, турбота про добробут і побут сім᾽ї, подолання гендерно зумовлених стереотипів у медійному просторі.
З 2015 року реалізовує проєкти, направлені на просування гендерної рівності. Організація має наступні цінності: повага до прав і свобод людей; аполітичність; патріотизм; плюралізм; прозорість у діяльності; відкритість; толерантність; повага гендерних принципів при прийомі на роботу; чесність по відношенню до клієнтів, партнерів, донорів, членів організації; демократичний принцип прийняття рішень; професійність, дотримання журналістських стандартів.
Цілі організації: залучення жінок до вирішення соціальних проблем, розвитку соціального партнерства, просування гендерної рівності, рівних прав, сприяння розвитку можливостей жінок незалежно від віку та соціального статусу, становища, реалізація їх інтересів у сфері освіти, культури, фізичного та психологічного здоров᾽я з використанням сучасних технологій та новітніх засобів комунікацій, запровадження європейського досвіду в реалізації проєктів, спрямованих на подолання проявів гендерних стереотипів, дискримінації, запобігання та протидію насильству за ознакою статі, а також підтримка жінок як лідерів та агентів змін у громаді, задоволення та захист прав та законних інтересів учасників Організації.
ГО була створена для підтримки руху Університетів третього віку, розвитку освітньої платформи, що сприяє залученню жінок і чоловіків до активної участі в житті суспільства, розширення професійних та освітніх компетенцій, розвитку суспільства рівних можливостей (соціальне, психологічне та економічне залучення жінок); розширення вікового представництва у прийнятті рішень на місцевому рівні.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ40025628Юридична адресам. Київ, вул. Генерала Жмаченка, будинок 8, квартира 247Органи управління організаціїПрезидент організаціїКерівник організаціїЧеботар Олена ВолодимирівнаКількість членів організаціїдо 50Категорія організаціїІншеЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(067)239-90-14
Фактична адресам. Київ, вул. Генерала Жмаченка, будинок 8, квартира 247
Веб сторінкаhttps://nsv.org.ua
Реалізовані ініціативи
Київська Академія Жіночого лідерства , ІІ набір та ІІІ набірСприяння розвитку лідерських та комунікативних компетенцій. Усунення бар’єрів для участі жінок у політиці прийняття рішень. Навчання в Академії сфокусовано на підготовці слухачок за трьома напрямками – формування лідерських компетенцій, ефективні комунікації для кар’єрного зростання, менторська підтримка та розвиток зв’язків. Наскрізна тема –адвокація рівних можливостей в публічному управлінні для підвищення якості життя киян. У 2022 році програма Академії спрямована на формування та підкріплення специфічних знань та навичок, необхідних лідерам в державному управлінні, місцевому самоврядуванні та активістам громадянських ініціатив та волонтерських об'єднань для ефективної допомоги суспільству у воєнний та поствоєнний час
Перша психологічна допомога жінкам і дівчатам КиєваМета - допомоги впоратися з емоційними наслідками кризи, яка стала травматичною для багатьох людей, особливо жінок та дівчат, які переживають складний психоемоційний стан, кризи, стреси, психотравми спричиненою війною, яку розв’язала росія, а також повернути здатність управляти своїм життям у Києві.
Реалізовані проєкти за бюджетні кошти
Київська Академія Жіночого лідерства, І набір 2021 рік (травень-червень)-Сприяння імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у м. Києві (статтті-1,2,3), мотивація жінок до активної участі у розвитку міста, 3 сприяння розвитку лідерських та комунікативних компетенцій. Усунення бар’єрів для участі жінок у політиці прийняття рішень. Навчання в Академії сфокусовано на підготовці слухачок за трьома напрямками – формування лідерських компетенцій, ефективні комунікації для кар’єрного зростання, менторська підтримка та розвиток зв’язків. Наскрізна тема – адвокація рівних можливостей в публічному управлінні для підвищення якості життя киян.