КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС Громадська організація «Український центр «Простір Гідності»

Громадська організація «Український центр «Простір Гідності»

«Простір Гідності» (DS, Dignity Space — English) — це Український центр Ненасильницького спілкування та примирення, який був заснований у 2015 році як неприбуткова громадська організація в Києві з партнерською мережею у всій Україні.

Основна мета ГО «Український центр Ненасильницького спілкування і примирення «Простір Гідності» - сприяти розвитку суспільної культури діалогу через поширення методик та навичок запобігання і врегулювання насильницьких конфліктів різних ступенів на різних рівнях суспільної взаємодії. Діяльність організації спрямована також на налагодження діалогів між конфліктуючими сторонами задля відновлення взаєморозуміння і формування передумов для спільного розвитку.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ40026857Юридична адресаУкраїна, 01030 м. Київ, вул. Богдана Хмельницького б.44Органи управління організаціїКерівник організаціїКерівник організаціїГанцяк-Каськів Олена ДмитрівнаКількість членів організаціїдо 50Категорія організаціїОсвіта, громадянське суспільствоЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(050)281-80-47
Фактична адресаУкраїна, 01030 м. Київ, вул. Богдана Хмельницького б.44
Веб сторінкаhttps://dignityspace.org/