КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС ОСН "Будинковий комітет" Вулиця Ганни Ахматової 41, 43"

ОСН "Будинковий комітет" Вулиця Ганни Ахматової 41, 43"

ОСН працює з 2008 року, юридичну роботу веде з 2012 року. Наш ОСН працює разом з людьми та для людей. Приємно усвідомлювати, що люди зацікавлені в покращенні прибудинкової території, будинків, улюбленого скверу, вулиці, району та міста. Ми робимо все з турботою та любов’ю – задля комфорту жителів!
Основна інформація
Код ЄДРПОУ38266344Юридична адреса02095, м. Київ , вул. Ахматової , 43, кв.418Органи управління організаціїКерівник організаціїКерівник організаціїБей Людмила АнатоліївнаКількість членів організаціїдо 50Категорія організаціїІншеЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(063)389-55-23
Фактична адреса02095, м. Київ, вул. Княжий Затон , 13 (ЖЕД - 205, ліве крило)
Реалізовані ініціативи
Перемога ОСН над забудовникомЗамість ТРЦ сквер - зона відпочинку. Створено улюблений сквер з різноманітними дитячими, спортивними майданчиками, прибудинкова територія з клумбами, кущами, дерева та необхідним обладнанням для дітей та дорослих.
Безкоштовний Кінотеатр просто неба в 2017 роціСпробували дооблаштувати вже зроблену територію скверу- літній кінотеатр під відкритим небом, який був зроблений у 2017 році за благодійні кошти депутата В. Я. Бохняка та членів партії ВО «Свобода». Руками членів партії ВО «Свобода» та працівниками КП «УЗН Дарницького району м. Києва» було встановлено: сцена, 24 лави, 74 шт. пластикової газонної решітки зеленого кольору. Це було зроблено для того, щоб облаштувати ще одне улюблене місце відпочинку на сквері Ахматової, 43. Щоб мешканці будинків відпочивали і проводили свій вільний час не тільки на дитячих та спортивних майданчиках на вихідні та в будні дні у ранкові і вечерні часи приходили на безкоштовний показ гарних, українських кінофільмів, мультфільмів та на різні майстер-класи для дітей.
Реалізовані проєкти за бюджетні кошти
Перемога в конкурсі ОСН 2013, 2015 рр. з проєктом «Облаштування спортивного комплексу для підлітків по вул. Ахматової № 43»На суміжній території між сквером та будинками для захисту від забудови, був облаштований гімнастично-тренажорний майданчик.
В 2016 році був реалізовано проєкт: «Облаштування пандусів (безбар᾽єрного проїзду) для інвалідів в будинках № 41 і № 43 по вул. А. Ахматової»Проєкт дав можливість відчувати людям на візках себе рівними членами суспільства, допоміг вести нормальний образ життя – бути в соціумі, бути потрібними, спілкуватися і займатися самовдосконаленням, став підтримкою мешканців на візках.
В 2017-18 рр. проведено I та II етап реалізації проекту «Встановлення огорожі на існуючому футбольному полі для дітей біля будинку № 43 по вул. Ганни Ахматової».Актуальність цього проекту є забезпечення наших дітей, котрі проживають на території ОСН, комфортно займатися улюбленим видом спорту і кожного дня грати у дворі в футбол.
. В 2019 р. був реалізовано проєкт «Заміна існуючих світильників на автоматичну енергозберігаючу систему освітлення в ліфтах та вхідних групах під’їздів в будинках № 41 і № 43 по вул. Ганни Ахматової»Проєкт забезпечив мешканців комфортним, безпечним та економними умовами проживання в будинках, тобто заміна системи освітлювальних приладів на сучасне, економне та зручне.
в 2020 році взяв участь у міському конкурсі проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування з таким проєктом: «Облаштування комфортного середовища на сквері та прибудинкової території ОСН "Будинковий комітет "Вулиця Ганни Ахматової, 41, 43"»Проєкт об’єднав одразу два побажання від жителів, забезпечив мешканців комфортними умовами проживання. Біля будинків №41 та №43 по вул. Ахматової була здійснена заміна дев’яти старих лав на нові, які постійно ламались та їх постійно треба було ремонтували та фарбували. А мешканці похилого віку постійно просили нові лави зі спинками, щоб комфортно відпочивати біля своїх під’їздів. Також, встановили дві сучасні гойдалки на сквері по вул. Ахматової. Авторками цієї чудової ідеї стали мами. За їх словами, давно хотіли щоб в їх районі було таке обладнання, як в інших містах України. Відтепер там з’явилося щось нове та незвичне. Адже, на нових гойдалках можна кататись малечі разом з батьками, тому і назва у них символічна: гойдалка «Для мами і малюка» та «Гніздо». Кататись можна всім разом та не перейматись про «розвал» гойдалки, тому що навантаження розраховане до 250 кг.