КНП "Центр комунікації"
Головна Реєстр ІГС Громадська організаця «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ДОРОГОЮ ДОБРА».

Громадська організаця «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ «ДОРОГОЮ ДОБРА».

Місія організації: сприяти покращенню якості життя сімей, де є особи з інвалідністю, сприяти створенню сучасних якісних соціальних сервісів, сприяти створенню гідних умов для розвитку потенціалу осіб з інвалідністю, визначення реальних потреб таких сімей і сприяти їх розв’язанню. Розвиток соціальних навичок і адаптація осіб з комплексними порушеннями, ментальною інвалідністю та РАС, інтеграція сімей та осіб з ментальною інвалідністю в суспільство, зниження вираженості обмежень життєдіяльності, зміцнення фізичного і психічного здоров'я, підвищення доступності оволодіння трудовими навичками, фахом для осіб вказаної категорії.
Цілі:
- формування інклюзивного суспільства;
- створення відкритих можливостей для осіб з інвалідністю;
- самозарадність і гідне життя осіб з інвалідністю.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ42101176Юридична адреса03124, м. Київ, бульв. Вацлава Гавела, буд. 27, кв. 65Органи управління організаціїПравлінняКерівник організаціїКозуб Лариса ВасилівнаКількість членів організаціїдо 50Категорія організаціїСоціальний захист, інклюзіяЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(097)488-86-85
Фактична адреса03110, м. Київ, вул. Преображенська, буд. 23 а
Реалізовані ініціативи
Проєкт «Кулінарна майстерня «КУХНЯ ДОБРА»Проєкт «КУХНЯ ДОБРА» - це організація та проведення занять з кулінарії для осіб з інвалідністю за принципами корисного харчування, які здійснює ГО «Центр соціальної допомоги «Дорогою добра» за підтримки Фундації Ашан для молоді. Метою проекту є: 1. Формування необхідних знань, умінь та навичок з кулінарного мистецтва, здорового харчування учасників проєкту. 2. Забезпечення умов для професійного самовизначення осіб з інвалідністю пов’язаних спеціальностей. 3. Створення можливостей для розвитку професійних навичок учасників проєкту у доступній формі, з використенням методик альтернативної комунікації. Основні завдання проєкту полягають у формуванні таких компетентностей: - пізнавальної - поглиблення знань учасників проекту із базових предметів, ознайомлення з особливостями професії кухара, основами кулінарії, принципами корисного харчування. - практичної - формування навичок роботи у сфері харчування, діяльності в умовах колективної форми організації праці. - соціальної - виховання культури праці, позитивних якостей емоційно-вольової сфери (самостійність, наполегливість, працелюбство, доброзичливість)
Реалізовані проєкти за бюджетні кошти
Проєкт "Дорогою добра. Соціальна адаптація за допомогою арт-терапії, як метод включення до місцевої спільноти осіб з інтелектуальними порушеннями та членів їх сімей."Мета проекту - розвиток соціальних навичок, абілітація і адаптація осіб з інвалідністю через арт-терапію, покращення психо-емоційного стану через опанування творчої діяльністі, інтеграція сімей та осіб з інвалідністю в суспільство, зниження вираженості обмежень життєдіяльності, зміцнення психічного здоров'я, підвищення доступності оволодіння соціальними навичками, зниження рівня зовнішньої опіки для осіб вказаної категорії, напрацювання механізмів реалізації проекту зайнятості, з використанням арт-терапії, творчості для осіб з інвалідністю з комплексними порушеннями на постійній основі, привернення суспільної уваги до потреби створення альтернативних інституційним закладам видів діяльності особам з інтелектуальними порушеннями і створення достойного майбутнього для всіх без винятку, не зважаючи на діагноз та рівень інтелектуальних здібностей.