Діти з інвалідністю: крок до доступної медицини!
25/04/2024
Діти з інвалідністю: крок до доступної медицини!29 квітня у Vcentri Hub: Шевченківський за ініціативи Благодійного фонду «Мрію жити» відбудеться презентація проєкту «Доступна медицина» для дітей з інвалідністю.
У світі, де панує жорстокість та несправедливість, є ті, хто потребує нашої особливої уваги та підтримки. Це діти з інвалідністю, чиє життя сповнене не лише радості та безтурботності, але й викликів, з якими вони не завжди можуть впоратися самостійно.
Даний проєкт має на меті забезпечити дітей з інвалідністю якісним медичним страхуванням, яке включатиме не лише класичні медичні послуги, але й реабілітацію.
На презентації ви дізнаєтесь:
- Як проєкт може забезпечити доступ до необхідних медичних послуг дітям з інвалідністю
- Як фахівці будуть розробляти індивідуальні плани реабілітації для кожної дитини, щоб максимально врахувати її потреби
- Які сучасні методи діагностики, лікування та реабілітації будуть використовуватися в рамках проєкту
https://t.me/VCENTRI
Важливі заходи28/11/2025Юридична допомога у Vcentri HUB!03/11/2025Юридична допомога у Vcentri HUB!27/10/2025Юридична допомога у Vcentri HUB!20/10/2025Юридична допомога у Vcentri HUB!15/10/2025Всеукраїнський радіодиктант національної єдності — щорічна традиція, яка об’єднує українців у всьому світі навколо любові до рідного слова.10/10/2025Юридична допомога у Vcentri HUB!26/09/2025Юридична допомога у Vcentri HUB!19/09/2025Творчий квартет: 4 майстеркласи для дітей 8–15 років03/09/2025Відкрий Київ по-новому!

