КНП "Центр комунікації"
Головна Заходи Чисті парки -легені міста 2
#Події

Чисті парки -легені міста 2

05/07/2021Чисті парки -легені міста 28 липня о 16:00 в нашому Vcentri HUB

Цього року, акція розпочалася з дитячого малюнку:
"Малювати в парку, лежачи на траві під розлогим деревом - найкраще що може статися з людиною крім морозива. Я це дуже люблю. Але часто в парку й у лісі просто під гарнющим деревом лежить сміття. І його мені малювати зовсім не хочеться. Але ж воно там є... Я завжди прибираю сміття за собою, і за іншими теж можу. Залишаймо парки чистими, може, тоді й в інших дітей з'явиться більше натхнення малювати на природі. Чи спостерігати за жуками. Одне іншому не заважає. Може, навіть допомагає.", - Маркіян, 7 років.
Саме цей малюнок було взято для створення макетів, що мають нагадати містянам про те, що відомо навіть дітям – парки мають залишатися чистими. Згодом на бордах зявляться і інші дитячі малюнки на цю тему, а організатори акції планують провести конкурс дитячих малюнків «Чисті парки – легені міста».
Нагадуємо, що міські дерева, дерева у парках, скверах та у зелених зонах довкола міст – це найкращі природні фільтри для очищення повітря від безлічі забруднюючих речовин.

Забруднення цих зон – проблема не тільки естетична: підвищенений рівень СО2 у повітрі, фільтрат зі сіміття що проникає з дощем у грунт, звірі та птахи що страждають від пластику, підвищена пожежна небезпека на звалищах.

Спікери конференції
  • Андрій Хрутьба, в.о. директора НПП «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ»                                
  • Марина Бай, координатор проєкту «Earth Day Ukraine» (День Землі Україна)
  • Інга Малько, керівник проєкту «Eco -friendly»