КНП "Центр комунікації"
Головна Заходи 9 вересня у Vсentri Hub:Оболонь відбудеться проєктний семінар (воркшоп) «Співтворення мережі публічних просторів для посилення спільнот Оболонського району»
#Важливо#Події

9 вересня у Vсentri Hub:Оболонь відбудеться проєктний семінар (воркшоп) «Співтворення мережі публічних просторів для посилення спільнот Оболонського району»

06/09/20219 вересня у Vсentri Hub:Оболонь відбудеться проєктний семінар (воркшоп) «Співтворення мережі публічних просторів для посилення спільнот Оболонського району»В Оболонському районі буде розроблено Концепцію мережі громадських просторів для посилення громадотворення спільно з локальними активістами. Запрошуємо на воркшоп – 9 вересня о 17:00.
9 вересня у Vсentri Hub:Оболонь відбудеться проєктний семінар (воркшоп) «Співтворення мережі публічних просторів для посилення спільнот Оболонського району».  
Запрошуємо долучитись до події  громадських активістів, представників ОСББ та ОСН, громадських та політичних організацій, урбаністів, представників органів влади та інших активних мешканців Оболонського району. 
Подія організована Центром Урбаністичних Студій в рамках проєкту «Просторовий потенціал громадотворення в Оболонському районі». 
Під час воркшопу ми всі разом спільно напрацюємо бачення розвитку мережі громадських просторів для посилення взаємодії локальних спільнот у районі. 

Для участі в події реєструйтесь за посиланням до 8 вересня (12:00): https://forms.gle/AvXhibxpPgpSmM9P7 

Під час воркшопу ми спільно будемо шукати відповіді на запитання: 
Яка роль публічних просторів району в житті локальних спільнот? Де збираються та взаємодіють локальні спільноти?
Які простори потрібні для зустрічей, подій та іншої взаємодії громади? 
Які сьогодні потреби громадськості в реалізації проєктів для локальних спільнот?
Який механізм взаємодії ОМВ та громади посилить активність та вплив локальної спільноти на життя району?

На основі результатів проєктного семінару та досліджень, Центр Урбаністичних Студій розробить Концепцію розвитку мережі громадських просторів для громадотворення в Оболонському районі.

Проєкт реалізується в рамках міського конкурсу з визначення проєктів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» ГО «Центр Урбаністичних Студій» за підтримки Департаменту суспільних комунікацій КМДА. 
Посилання на подію у FB: http://surl.li/aekyz