КП "Центр публічної комунікації та інформації"
Головна Реєстр ІГС Громадська організація "Міжнародна фундація розвитку"

Громадська організація "Міжнародна фундація розвитку"

Громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» є офіційно зареєстрованою в Україні з 2018 р. (ідентифікаційний код 42107872, DUNS №506866533) та уповноважена вести свою діяльність як на території України, так і за її межами. Діяльність організації спрямована на розвиток і підтримку людини та суспільства; сприяння, захист та поновлення порушених передбачених законом соціальних, творчих, економічних, освітніх, наукових, культурних, трудових і інших спільних прав та інтересів людини; організацію та реалізацію освітніх, соціальних, фінансових, психологічних, спортивних, виховних, культурних та інших програм; підтримку та розвиток інноваційних ідей; сприяння в побудові громадянського суспільства у взаємодії державних и місцевих органів з громадськістю.
Ідея створення організації виникла, як результат конгломерації діяльності дев’ятьох фахівців протягом останніх чотирьох років і є усвідомленням необхідності змін та оптимізації людської дійсності.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ42107872Юридична адреса03169, м.Київ, Солом'янський район, ВУЛИЦЯ ДОБРОБУТНА, будинок 1, квартира 60Органи управління організаціїПрезидент організаціїКерівник організаціїВащук Олеся ПетрівнаКількість членів організаціївід 200Категорія організаціїІншеЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(067)559-76-46
Фактична адреса01032, Україна, Київ, вул. Саксаганського, 112 б, оф. 22
Веб сторінкаhttp://in-fd.com