КП "Центр публічної комунікації та інформації"
Головна Реєстр ІГС Громадська Організація "Велес Ідей"

Громадська Організація "Велес Ідей"

Проведення благодійних заходів, участь у проекта ГБ, участь у соціальних проєктах, реалізація своїх соціальних проєктів, реалізація програм творчого та спортивно-патріотиного потенціалу молоді, програм здорового потенціалу молоді та людей.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ42028154Юридична адреса04114, м.Київ, Оболонський р-н, вул Вишгородська, буд. 54, кв. 63Органи управління організаціїДиректорКерівник організаціїСергіїва Олена МиколаївнаКількість членів організаціїдо 50Категорія організаціїОсвіта, громадянське суспільствоЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(063)715-54-44
Фактична адреса04114, м.Київ, Оболонський р-н, вул Вишгородська, буд. 54, кв. 63
Реалізовані ініціативи
Активність, небайдужічть, доброта - успішна формула бутяВинайдення шляхів, які сприятимуть підвищенню освіти та поінформованості учнів, молоді, збагачення свідомості жителів міста щодо прав людини, щодо здорового способу життя, сімейних цінностей, налагодження спілкування, стосунків між рідними та друзями, навчити бути добрими, небайдужими та дієвими. Не боятися змінюватись та змінювати все навколо себе. Навчити молоде покоління, жителів нашого міста діяти розумом, спілкуватися серцем, творити добром.
Реалізовані проєкти за бюджетні кошти
Школа лідерстваЗаходи Проєкту спрямовано на виконання: пріоритетних завдань розвитку громадянського суспільства у м. Києві, зокрема, проведення заходів, спрямованих на поліпшення культурного та просвітницького розвитку міста Києва: - набуття та засвоєння учням инових знань про лідерство; - підвищення рівня інформованості учнів щодо їх можливостей в активних діях на створення кращого шкільного середовища власними ідеями, силами; - популяризації кейс-заходів, ідей у концепції покращення школи, у концепції цікавого проведення часу (як під час навчального процесу, так і на перервах, після уроків зі своїми однокласниками), у концепції вибору професії та лідера; - організації інформативних тренінгів з профорієнтації для найкращих лідерів команд; - виявлення, обмін і розповсюдження кращого одосвіду з інформованості учнів про лідерство, активність, небайдужість, та концепцію змін у закладах освіти від учнів в дії; - впровадження нових форм організації дозвілля учнів; - створення спільноти закладів загальної середньої освіти, що будуть популяризувати тему лідерства, активності та показувати цікаве життя у школі та поза нею.