КП "Центр публічної комунікації та інформації"
Головна Реєстр ІГС Ротарі Клуб Київ Інтерншенал

Ротарі Клуб Київ Інтерншенал

Ротарі Інтернешнл (англ. Rotary International) — міжнародна недержавна організація, яка об'єднує Ротарі-клуби по всьому світу. Ми позиціонуємо себе як мережа не релігійних та не політичних благодійних та громадських організацій, які для всіх країн, незалежно від національної і расової приналежності, віросповідання та політичних поглядів.
Ротарі – як спільнота – на сьогодні існує уже 116 років, у більше ніж 200 країн світу. Ротарі нараховує більше 1,2 млн членів у всьому світі, і в Україні нас більше 1200 членів.
Головний девіз Ротарі інтернешнл: «Служіння вище себе» (англ. Service above self), а другим девізом є фраза «Більше всіх отримують ті, хто служить краще всіх» (англ. They benefit most, who serve best).
ГО "Ротарі Клуб Київ Інтернешенал" - частина мережі Ротарі клубів по світу. Організація формально діє уже 4 роки, активно почала реалізовувати проекти та долучатись до активного фандрейзингу у 2019-2020 роках. Серед реалізованих проектів:
- анти-ковідні проекти (допомога 4 лікарням, закупка засобів захисту від КОВІД-19 лікарям. ЛІкарні в Києві: №4 та №5, у Білій Церкві: дитача та обласна лікарні, у м. Полтава).
- "Фінансова грамотність від Ротарі Клуб Київ Інтернешенал". Своїм коштом запустили і впроваджуємо навчання з фінансової грамотності серед молоді Києва (залучили більше 1200 волонтерів, провели більше 250 ігор-тренінгів, залучили до 50 шкіл та 2 вузи)
- Проекти, які зараз в розробці та реалізації: "Крамничка добра" (допомога з продажем хенд-мейд продукції від підлітків з особливими потребами); Екополіс (додаток з доданою реальністю для мотивації підлітків розділяти сміття; "Хелпер" (навчання дітей в школах надавати першу домедичну допомогу, навчання лікарів в лікарнях).
На зараз в клубі нараховується 30 постійних членів. Серед членів нашого клубу - підприємці та інвестори, топ-менеджери та громадські діячі. Серед наших Почесних членів: Єхануров Юрій Іванович (прем'єр-міністр 2005-2006, міністр оборони України 2007-2009) і Яков Рогалін (кращий фандрайзер світу за рейтингом асоціації фандрейзерів).
Основна інформація
Код ЄДРПОУ39613924Юридична адресаул. Большая Васильковская, 6. кв. 7Органи управління організаціїПрезидент організаціїКерівник організаціїТюпа Оксана АндріївнаКількість членів організації51-100Категорія організаціїОсвіта, громадянське суспільствоЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(067)328-63-89
Фактична адресапроспект Маяковського, 89, кв. 88
Реалізовані ініціативи
Антиковідний проєктПередача захисних засобів у Лікарню №4 та №5 міста Києва