КП "Центр публічної комунікації та інформації"
Головна Реєстр ІГС Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ» є частиною світової спільноти Caritas, яку об’єднує понад 120-річний досвід та масштаб роботи в близько 200 країнах світу з офіційними представництвами в ООН та Раді Європи.
З 1992 року фонд надає якісні соціальні послуги, гуманітарну допомогу, психологічну та юридичну підтримку людям, які перебувають в складних життєвих обставинах. Робота насамперед спрямована на підтримку сімей, дітей та молоді, людей похилого віку та тих, хто потребує екстреної допомоги. Діяльність здійснюється на християнських засадах і цінностях, незалежно від віросповідання, етнічного походження, статі та віку, та зосереджена на мешканців Києва та 5-ти областей – Київської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької та Житомирської.
Результативність роботи Карітас-Київ неодноразово відзначалася нагородами і подяками національного конкурсу «Благодійна Україна», національного рейтингу благодійників України, Київського міського голови, Київської міської та районних державних адміністрацій.
Основна інформація
Код ЄДРПОУ21477781Юридична адреса02139, м. Київ, вул. Микитенка, 7-БОргани управління організаціїКерівник організаціїКерівник організаціїСиротич Роман ІллічКількість членів організації51-100Категорія організаціїСоціальний захист, інклюзіяЧи має ваша організація статус неприбудковсті?Так
Контактна інформація
Телефон+38(098)189-35-15
Фактична адреса02139, м. Київ, вул. Микитенка, 7-Б
Веб сторінкаhttps://caritas-kiev.org.ua/